Kariéra

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ ITT TÝMU A NASTARTUJTE S NÁMI SVOJI KARIÉRU! Brzdíme auta, tlumíme výkyvy a rozjíždíme pracovní příležitosti pro nové zaměstnance!

Jako stabilní zaměstnavatel s budoucností, který je v ostravském regionu již 15 let, nabízíme zajímavé pracovní a kariérní příležitosti s garancí jasné výše odměny.

Patříme mezi nejvýznamnější zaměstnavatele Moravskoslezského kraje. Jsme předními výrobci špičkových produktů, které oceňují miliony lidí po celém světě. Zabýváme se výrobou brzdových destiček pro nejrůznější typy automobilů světových značek a také prvotřídní vlakové tlumiče KONI.

Vážíme si všech zaměstnanců, kteří svoji pílí a svědomitostí přispívají k úspěchu celé ostravské divize. Snažíme se pro naše zaměstnance vytvořit co nejpříjemnější pracovní prostředí. Co našim zaměstnancům slíbíme, to vždy splníme!

Motivující mzda

Motivující mzda dle matrixu dovedností (v souladu se Mzdovou mapou). Pravidelná valorizace mezd 1x ročně. Zajímavé bonusy a příplatky, 13. a 14. plat.

Kompenzace cesty do zaměstnání

Měsíční příspěvek – kompenzace doby strávené cestou do zaměstnání i pro ostravské zaměstnance.

Stravování

Závodní stravování, teplé jídlo na všech směnách i o víkendech. Obědy jen za 46 Kč (hlavní jídlo + polévka nebo salát), v případě 12 hodinových směn nárok na 2 dotovaná jídla.

Dovolená

Dovolená 25 dnů, celozávodní dovolená.

Odměny při významných příležitostech

Finanční příspěvky u příležitosti pracovního, životního jubilea, svatby, narození dítěte. Odměny dárcům krve či plazmy. Příspěvek na penzijní připojištění.

Firemní akce

Family Day, Dětský den, Mikuláš, Vánoční večírek, bowlingový turnaj, soutěže pro zaměstnance a děti zaměstnanců.

Podpora zdraví

Závodní lékař k dispozici 4x týdně přímo ve firmě. Zdarma očkování proti chřipce, vitamínové balíčky, dny zdraví, ortopedická obuv.

Příspěvky pro vaše děti

Příspěvky pro aktivity vašich dětí – zahájení školní docházky, tábory, školy v přírodě, lyžařské kurzy.

Zvýhodněná volání

Zvýhodněné telefonní tarify pro celou rodinu, sleva min. 30 % z běžných tarifů T- Mobile.

Rozvoj a vzdělávání

Odborná školení podle navrženého vzdělávacího plánu, jazykové kurzy, programy pro talenty a klíčové zaměstnance, apod.

Péče o zaměstnance

Vánoční dárek, dárek k narozeninám, relaxační koutek, kuřárna, stojany s pitnou vodou, dioptrické pracovní brýle.

Ostatní

2 sady brzdových destiček ročně za výhodnou cenu.

Aktuálně volné pracovní pozice:

OPERÁTOR VÝROBY

nástupní mzda 28 800 Kč

Hledáme posilu (motivované, spolehlivé, manuálně zručné zaměstnance) na Divizi FRICTION, výroba brzdových destiček na pozici OPERÁTOR VÝROBY, s náborovým příspěvkem 15 000 Kč..

Můžete nás kontaktovat pomocí tohoto formuláře a zašlete nám svůj životopis:

ITT Holdings Czech Republic s.r.o., IČO: 28367111, Na Rovince 913, Hrabová, 720 00 Ostrava a AXTONE s.r.o., IČO: 60751894, Dolní 3137/100, 796 01 Prostějov, jakožto společní správci, Vás tímto informují, že po odeslání vyplněného formuláře bude správce v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, zpracovávat Vaše osobní údaje uvedené ve formuláři a/nebo přiložených přílohách (zejm. v životopise) („osobní údaje“) a za účelem účasti ve výběrovém řízení na danou pracovní pozici a následně pro obhajobu postupu správce v potenciálních soudních či správních řízeních, přičemž tyto údaje budou zpracovány v rámci personální databáze správce a mohou být předány mateřské společnosti v rámci skupiny.

Nastartujte s námi svoji kariéru!

Nástupní mzda od 28.800 Kč, zajímavé bonusy a benefity.