Pracovní veletrh Kariéra+ s účastí ITT

Jako i v minulých letech, tak i letos jsme se 10. března zúčastnili 13. ročníku veletrhu pracovních příležitostí Kariéra+ 2020 v Aule VŠB-TU Ostrava.

Tento veletrh, který každoročně přivítá tisíce návštěvníků, je primárně určený pro nastávající absolventy vysokých škol, studenty, ale také širokou veřejnost, kteří hledají nové pracovní příležitosti. Mimo naši firmu se na veletrhu prezentovali i další významní regionální zaměstnavatelé, jako je Hyundai, ABB, Kofola a stovka dalších.

Během veletrhu jsme na našem stánku č. 38 nabízeli studentům jak dlouhodobé placené stáže v oblasti logistiky, plánování výroby, strojírenství a kontroly kvality, tak i možnost spolupráce v rámci zpracování bakalářských a diplomových prací. A samozřejmě také možnosti zaměstnání v naší divizi KONI a FRICTION.

Součástí programu byl také i bohatý doprovodný program ve formě tří specializovaných zón. Poradenská zóna, kde bylo možno nechat si zhodnotit životopis či vyzkoušet si pohovor i v angličtině nanečisto. Beauty & foto zóna pro získání profesionální fotografii pro životopis. A poslední Chill out zóna pro relax a oddychnutí si z přemíry zajímavých informací.