O nás

ITT Ostrava - Pobočka

ITT je americká společnost, která má opravdu rozmanitou historii. Firma již od roku 1920 patří mezi významné výrobce v široké škále odvětví. Byla založena dvěma bratry a původní název byl International Telephone & Telegraph. Zkratka ITT se používá od roku 1958. Hlavní oblast podnikání je rozdělena do 3 činností:

  • systémy obranného průmyslu – např. přístroje pro noční vidění
  • systémy vodního průmyslu – např. čističky vod a pumpy
  • systémy dopravního průmyslu – např. brzdové desky a tlumiče

Pobočka v Ostravě spadá do oblasti Motion Technologies – což je v rámci korporace divize dopravního průmyslu. Vyrábíme zde špičkové brzdové destičky a tlumiče pro přední světové výrobce automobilů a vlakových souprav.

Společnost ITT zahájila své působení v Ostravě v roce 2008, aktuálně destičky a tlumiče vyrábí přibližně 750 kmenových a stovka agenturních zaměstnanců v směnném provozu. Skupina ITT již v Ostravě investovala na zkvalitnění výrobních kapacit, do nových výrobních linek a zlepšení odsávání stovky milionů korun, konkrétně za poslední tři roky dosáhly investice přibližně 463,8 milionů korun. V ITT se klade velký důraz i na ekologii, ochranu životního prostředí a proto jednou z největších investičních akcí pro rok 2022 byl projekt zaměřený na snížení emisí pachových látek kompletní náhradou stávajícího protizápachového zařízení.

Společnost ITT poskytuje svým zákazníkům vysoce technická řešení složitých problémů, která zajišťují jejich bezpečnost a zlepšují jejich životy. Bez lidí, které práce baví, dělají ji se zápalem, by to bylo nemyslitelné. Proto se ve svých pobočkách snaží vytvářet prostředí a podmínky, aby mohli využít všechny své schopnosti a dovednosti a vydali ze sebe to nejlepší.

Nastartujte s námi svoji kariéru!

Nástupní mzda od 28.800 Kč, zajímavé bonusy a benefity.